В БДМУ обговорили актуальні питання вищої медичної та фармацевтичної освіти

опубліковано 18 трав. 2012 р., 02:23 Ходоровський Володимир Михайлович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 трав. 2012 р., 06:03 ]
8 квітня 2012 року в Буковинському державному медичному університеті відбулася навчально-методична конференція “Актуальні питання вищої медичної та фармацевтичної освіти: досвід, проблеми, інновації та сучасні технології”.
З вітальним словом до присутніх звернувся доцент І.В. Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який передав вітання від професора Т.М. Бойчука, ректора університету та побажав усім плідної роботи.
З доповідями виступили професор В.Ф. Мислицький, доценти В.А. Гайдуков, Л.В. Колюбакіна, М.А. Карлійчук та кандидат медичних наук Я.Ю. Войтів.
 
На конференції було розглянуто низку важливих питань, а саме: “Закладання основ клінічного мислення в студентів на етапі викладання фундаментальних дисциплін”, “Перспективи розвитку ступеневої медсестринської освіти у БДМУ”, “Оптимізація навчального процесу з англомовними студентами на кафедрі хірургії Буковинського державного медичного університету”, “Удосконалення підготовки лікарів-інтернів на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій навчання”, “Досвід проведення мультимедійних освітніх проектів для післядипломного навчання офтальмологів”.

На завершення І.В .Геруш підвів підсумок конференції, відзначивши високий рівень доповідей.
Comments