Школа підвищення професійної майстерності

опубліковано 3 лист. 2013 р., 08:11 Ходоровський Володимир Михайлович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 3 лист. 2013 р., 08:12 ]
31 жовтня 2013 року в адміністративному корпусі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця було проведено семінар-тренінг для начальників навчальних відділів вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів України.Під час семінару відбулася зустріч учасників заходу з ректором Університету академіком НАМН України, професором В.Ф. Москаленком під час якої він зауважив: «Ви – ключові фігури у вузі, без вас навчання бути не може».
Семінар-тренінг розпочався з доповіді «Позитивний досвід організації навчально-методичної роботи у вищих медичних (фармацевтичному) навчальних закладах (за підсумками моніторингу)» заступника директора Державної установи «Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти МОЗ України» доцента І.В. Мельник.
Начальник навчально-методичного відділу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доцент Л.І. Остапюк презентувала доповідь про Положення про кафедру, підготовленого з урахуванням нових нормативно – правових актів Міністерства освіти і науки України. Було заслухано доповіді начальника навчального відділу Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», доц. О.В. Шешукової, співавтори – доц. Г.В. Горбунова та доц. А.С. Короленко Дніпропетровської державної медичної академії «Системний підхід до організації навчально-виховного процесу на кафедрі та факультеті (у деканаті)»; начальника навчального відділу Національного фармацевтичного університету доц. Л.М. Вінник та начальника навчального відділу Запорізького державного медичного університету доц. С.А. Моргунцової «Досвід впровадження форм документів, визначених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.03.2012 №384 «Про затвердження форм документів з підготовки кадрів у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації» (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 05.06.2013 №683) та їх адаптація для використання у вищих медичних (фармацевтичному) навчальних закладах із урахуванням вимог листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 09.10.2012 №119-729.
Загалом у семінарі взяли участь понад 30 фахівців з усієї України: В.М. Ходоровський (Буковинський державний медичний університет), Л.В. Фоміна (Вінницький національний медичний університет), М.О. Іванців (Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський національний медичний університет»), О.І. Муха (Луганський державний медичний університет), А.В. Чернявська, А.Р. Саркісов (Одеський національний медичний університет), Г.Я. Загричук (Тернопільський державний медичний університет), С.М. Білаш (Українська медична стоматологічна академія), В.М. Прудіус (Харківський національний медичний університет), О.В. Стеченко, Н.К. Гребінь, А.І. Чубатий (НМУ імені О.О. Богомольця).