Семінар-тренінг для начальників навчальних відділів ВМ(Ф)НЗ України

опубліковано 11 січ. 2014 р., 05:43 Ходоровський Володимир Михайлович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 11 січ. 2014 р., 05:47 ]
20 грудня 2013 року в адміністративному корпусі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця було проведено семінар-тренінг для начальників навчальних відділів вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів України.
З вітальним словом до всіх присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи член-кореспондент НАМН України професор О.П. Яворовський.
Семінар-тренінг розпочався з доповіді «Моніторинг як складова покращення якості освіти» заступника директора Державної установи «Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти МОЗ України» доцента І.В. Мельник.
Начальник навчально-методичного відділу НМУ імені О.О. Богомольця, доцент Л.І. Остапюк презентувала доповідь «Про удосконалення діяльності навчально-методичного відділу, відділу (сектору) моніторингу якості освіти, інформаційно-аналітичного відділу з урахуванням нових нормативно-правових документів». Доповнили її та поділилися своїм досвідом начальник відділу ECTS та моніторингу якості освіти Державного вищого навчального закладу «Івано-Франківський національний медичний університет» В.В. Капечук, начальник навчального відділу Тернопільського державного медичного університету доцент Г.Я. Загричук та директор Центру інформаційних технологій Луганського державного медичного Університету, доцент В.М. Сенчій.

Також доцент Л.І. Остапюк доповідала про шляхи оптимальної реалізації Положення про академічну мобільність студентів у вищих медичних (фармацевтичному) навчальних закладах України. Заступник навчально-методичного відділу Н.К. Гребінь (співдоповідач доцент Л.І. Остапюк) – про презентацію нових журналів та відомостей обліку роботи академічної групи. А про впровадження рейтингової системи оцінювання діяльності студента в умовах навчання за кредитно-модульною системою організації навчального процесу – заступник начальника навчально-методичного відділу, доцент О.В. Стеченко (співдоповідач доцент Л.І. Остапюк).
Обговорювалася і доповідь начальника інформаційно-аналітичного відділу Української медичної стоматологічної академії, доцента С.М. Білаш «Презентація Положення про порядок оцінювання навчальної діяльності студентів з дисциплін, які вивчаються за кредитно-модульною системою організації навчального процесу і формою підсумкового контролю для яких є залік».
Загалом у семінарі взяли участь понад 20 фахівців з усієї України: В.М. Ходоровський (Буковинський державний медичний університет), Начальник навчально-методичного відділу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доцент І.І. Солонинко, декан лікувального факультету Луганського державного медичного університету, д.м.н., доцент Р.В. Розумний, начальник навчального відділу Дніпропетровської державної медичної академії Н.В. Ліхолетова, декан, д. м. н., професор В.О. Кондратьєв, доцент В.Є. Чешук (НМУ імені О.О. Богомольця).