БДМУ присвоєно почесне звання “Лідер національної освіти” та нагороджено золотою медаллю

опубліковано 18 трав. 2012 р., 02:15 Ходоровський Володимир Михайлович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 трав. 2012 р., 03:22 ]
29-31 березня 2012 року у м. Києві відбулася XXI Міжнародна спеціалізована виставка “Освіта та кар’єра – 2012”, в якій взяв участь Буковинський державний медичний університет. Організаторами виставки є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України та Товариство “Знання” України. На виставці були представлені більше ніж 200 провідних навчальних закладів, освітніх агенцій та видавництв, зокрема 77 вищих навчальних закладів, з яких більше 40 – національні. Упродовж трьох днів роботи виставку відвідали близько 10000 відвідувачів.
На виставці були презентовані досягнення й здобутки колективу нашого університету. БДМУ представляли начальник навчального відділу Ходоровський В.М., доценти Гараздюк О.І. та Кметь Т.І.
Вони поінформували представників Міністерств та відомств України, представників дипломатичних місій в Україні та відвідувачів виставки про можливості здобуття освіти в нашому навчальному закладі, його матеріально-технічну базу, спортивний, культурний, літній відпочинок студентів, перспективи працевлаштування випускників, а також ознайомили відвідувачів з інформаційно-комунікаційними технологіями підтримки навчального процесу в БДМУ. Випускників загальноосвітніх навчальних закладів особливо зацікавила можливість дистанційної підготовки до складання зовнішнього незалежного тестування на “Інформаційному центрі абітурієнта БДМУ”. За відгуками організаторів та відвідувачів виставки стенд нашого університету був визнаний одним з найкращих серед вищих навчальних закладів.

БДМУ нагороджений Золотою медаллю за перемогу у номінації “Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи” та удостоєний почесного звання “Лідер національної освіти” за багаторічну інноваційну педагогічну діяльністьз модернізації вищої освіти в Україні.

Вітаємо всіх співробітників університету з гідною оцінкою наших спільних здобутків!