БДМУ взяв участь у роботі науково-практичної конференції «Впровадження нових технологій за КМСОНП у ВМНЗ III-IV р.а»

опубліковано 18 трав. 2012 р., 02:33 Ходоровський Володимир Михайлович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 трав. 2012 р., 03:14 ]
26-27 квітня 2012 року року на базі Тернопільського державногомедичного університету ім. Я. Горбачевського відбулася Всеукраїнська навчально-наукова конференція “Впровадження нових технологій за кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладах України ІІІ-ІV рівнів акредитації”.

Роботу конференції очолив О.П. Волосовець – начальник Управління освіти і науки МОЗ України.

Волосовець О.П.

У конференції взяли участь 7 представників МОЗ України, ректор нашого університету, 17 перших проректорів з науково-педагогічної роботи, проректорів з міжнародних зв’язків, проректорів ФПО, 28 начальників навчально-методичних відділів, 8 членів координаційної ради ФПО, 22 деканів і їх заступників, 12 представників з медичних і фармацевтичних коледжів і училищ.
Буковинський державний медичний університет представляли проректор з науково-педагогічної роботи доц. Геруш І.В., начальник навчального відділу доц. Ходоровський В.М., начальник міжнародного відділу М.І.Мочернюк.

За період роботи конференції на 2 пленарних, 5 секційних засіданнях (І секційне засідання – “Нормативно-правове забезпечення кредитно-модульної системи організації навчального процесу на сучасному етапі”; ІІ секційне засідання – “Новітні технології та шляхи поліпшення організації практичної підготовки лікарів (провізорів) на теоретичних кафедрах”; ІІІ секційне засідання – “Нові технології додипломного етапу практичної підготовки майбутніх лікарів (провізорів) на клінічних кафедрах”; ІV секційне засідання – “Новітні технології та шляхи поліпшення організації практичної підготовки лікарів (провізорів) в закладах післядипломної освіти та на факультетах підвищення кваліфікації вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів ІV рівня акредитації”; V секційне засідання – “Проблеми виховної роботи”), а також на семінарі-нараді проректорів з науково-педагогічної роботи, начальників навчальних відділів та завідувачів лабораторій з питань освіти на тему “Впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу у ВМ(Ф)НЗ України”, семінарі-нараді проректорів з міжнародних зв’язків на тему “Удосконалення підготовки фахівців для зарубіжних країн” та спільному засіданні Координаційної науково-методичної ради з вищої медичної освіти та Координаційної науково-методичної ради з післядипломної освіти МОЗ України було заслухано і обговорено понад 130 доповідей і повідомлень, які стосуються різних аспектів впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу у ВМ(Ф)НЗ України. За результатами конференції було прийняте рішення щодо підвищення рівня кредитно-модульної системи організації навчального процесу в медичних, фармацевтичних навчальних закладах України ІІІ-ІV рівнів акредитації.