28 жовтня в Києві відбудеться ІІІ Всеукраїнський з’їзд працівників освіти

опубліковано 14 жовт. 2011 р., 00:43 Ходоровський Володимир Михайлович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 18 трав. 2012 р., 02:27 ]
Відповідно до розпорядження «Про проведення ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти», схваленого на засіданні Уряду 12 жовтня п.р., Міністерство освіти і науки, молоді та спорту 28 жовтня п.р. у Києві проводитиме ІІІ Всеукраїнський з’їзд працівників освіти.
Проведення цього з’їзду зумовлене потребою у глибокому аналізі сучасного стану та проблем освітньої галузі, вітчизняного і світового досвіду, визначення стратегії і основних напрямів подальшого її розвитку, адже за період після ІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти відбулися значні структурні і якісні зміни. Зокрема, оновлено нормативно-правову базу, здійснено заходи щодо модернізації змісту організації освіти, запроваджено профільне навчання в середній загальноосвітній школі та зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів.
Актуальним є впровадження в освіту найсучасніших інформаційно-комунікативних технологій, які мають стати пріоритетом розвитку освіти України.
Зазначимо, що з 28 вересня 2011 року триває громадське обговорення основного документа, який виноситиметься на розгляд з`їзду, – Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки.
З текстом проекту Національної стратегії можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
Тож, прийняття Урядового розпорядження сприятиме належній підготовці та успішному проведенню III Всеукраїнського з'їзду працівників освіти.